چهارشنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٨
 • آغاز ثبت نام علمی کاربردی
  ثبت نام کاردانی از 27 مرداد تا 7 شهریور ماه 1398 ثبت نام کارشناسی از 2 شهریور تا 10 شهریورماه 1398

 • گزارش آزمون بین المللی بازرسی در صنعت آسانسور در مرکز کوشا
  اولین آزمون بین المللی بازرسی در صنعت آسانسور با همکاری دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد غرب تهران و با حضور مدیر کل و مدیر فنی محترم موسسه بین المللی liftInstituut ( معتبرترین مرجع بین المللی بازرسی آسانسور در جهان) ، مدیر نظارت و ارزیابی واحد غرب استان تهران ، مدیران و اعضاء سندیکای آسانسور و پله برقی ایران و دو نفر از اساتید و بزرگان صنعت آسانسور جناب آقای مهندس حریری و جناب آقای مهندس نیک بخش در محل مرکز آموزش علمی کاربردی کوشا تهران برگزار گردید.

 • گزارش نهمین سمینار بین المللی تخصصی آسانسور و پله برقی ایران
  نهمین سمینار بین‌المللی تخصصی صنعت آسانسور و پله برقی با همکاری دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران و سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران و با حضور دانشگاهیان و صنعتگران در مرکز آموزش علمی کاربردی کوشا تهران برگزار شد.

 • پیش ثبت نام مهر 98
  🔳 پیش ثبت نام مهر98(ورودی جدید) پذیرش در مقطع کاردانی و کارشناسی- بدون آزمون- تلفن 44540033-44540039

 • آزمون مدیرفنی و تکنسین فنی
  بدینوسیله اعلام می داریم که طی توافقنامه ای که با سازمان صنعت،معدن و تجارت صورت گرفته است آزمون مدیرفنی و آزمون تکنسین فنی به صورت نوین در دانشگاه کوشا تهران برگزار می گردد. این امتحانات به صورت تئوری و عملی بوده و تمامی متقاضیان اخذ" کارت طلائی مدیرفنی" و "کارت نقره ای تکنسین فنی "می بایست در این آزمون شرکت کنند.

 • کارشناسی ایمنی،سلامت و محیط زیست صنایعhse
  ▪️پذیرش دانشجو ▫️رشته کارشناسی ایمنی،سلامت و محیط زیست صنایعhse 🔸ثبت نام با مراجعه حضوری به مرکز یا از طریق سایت سازمان سنجش 🔹فرصت ثبت نام تا 10شهریورماه 1398

 • کارشناسی عیب یابی و بازسازی پهپاد
  ▪️پذیرش دانشجو ▫️رشته کارشناسی پهپاد 🔸ثبت نام با مراجعه حضوری به مرکز یا از طریق سایت سازمان سنجش 🔹فرصت ثبت نام تا 10شهریورماه 1398

 • کاردانی تولید کفش
  ▪️پذیرش دانشجو ▫️رشته کاردانی تولید کفش 🔸ثبت نام با مراجعه حضوری به مرکز یا از طریق سایت سازمان سنجش 🔹فرصت ثبت نام تا 11 شهریورماه 1398

 • کاردانی انبارداری
  ▪️پذیرش دانشجو ▫️رشته کاردانی بازرگانی-انبارداری 🔸ثبت نام با مراجعه حضوری به مرکز یا از طریق سایت سازمان سنجش 🔹فرصت ثبت نام تا 10 شهریورماه 1398

 • کاردانی جرثقیل
  ▪️پذیرش دانشجو ▫️رشته کاردانی نصب و نگهداری جرثقیل 🔸ثبت نام با مراجعه حضوری به مرکز یا از طریق سایت سازمان سنجش 🔹فرصت ثبت نام تا 10 شهریورماه 1398

دهمین سمینار آسانسور و پله برقی
اولین سمینار تخصصی کفش و صنایع وابسته
اخبار > گزارش آزمون بین المللی بازرسی در صنعت آسانسور در مرکز کوشا


  چاپ        ارسال به دوست

گزارش آزمون بین المللی بازرسی در صنعت آسانسور در مرکز کوشا
اولین آزمون بین المللی بازرسی در صنعت آسانسور ایران مورخ 12 مرداد 1398

اولین آزمون بین المللی بازرسی در صنعت آسانسور با همکاری دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد غرب تهران و با حضور مدیر کل و مدیر فنی محترم موسسه بین المللی liftInstituut  ( معتبرترین مرجع بین المللی بازرسی آسانسور در جهان) ، مدیر نظارت و ارزیابی واحد غرب استان تهران ، مدیران و اعضاء سندیکای آسانسور و پله برقی ایران و دو نفر از اساتید و بزرگان صنعت آسانسور جناب آقای مهندس حریری و جناب آقای مهندس نیک بخش در محل مرکز آموزش علمی کاربردی کوشا تهران برگزار گردید.

مرحله نخست آزمون از ساعت 10:00 صبح با حضور 49 نفر از شرکت کنندگان در مرکز آموزش علمی کاربردی کوشا تهران برگزار گردید.

 شرکت کنندگانی که مسلط به زبان انگلیسی بودند به صورت کتبی و سایر شرکت کنندگان به صورت شفاهی و با حضور مترجم تخصصی مبادرت به انجام آزمون نمودند.

 

     

فرایند برگزاری این آزمون در دو روز شنبه 12 و یکشنبه 13 مرداد ادامه خواهد یافت.شرکت کنندگانی که در مرحله اول حدنصاب نمره لازم یعنی حداقل 70 درصد نمره آزمون را کسب نمایند می توانند وارد مرحله نهایی گردند.

مرحله نهایی از روز دوشنبه 14 مرداد آغاز گردیده و مدت زمان آن منوط به تعداد پذیرفته شدگان مرحله نخست آزمون می باشد.

مرحله نهایی آزمون شامل آزمون کتبی و آزمون عملی حرفه ای بازرسی آسانسور می باشد.

شرکت کنندگانی که در مرحله نهایی حدنصاب لازم یعنی حداقل 90 درصد نمره آزمون را کسب نمایند به عنوان بازرس بین المللی آسانسور موسسه liftInstituut   شناخته گردیده و تاییدیه های لازم را از دفتر مرکزی این موسسه دریافت خواهند نمود.

پس از دریافت تاییدیه های لازم پروژه های بازرسی آسانسور از طرف موسسه liftInstituut   به بازرسان بین المللی ارجاع گردیده که تحولی عظیم در آینده شغلی و حرفه ای بازرسین را رقم می زند.

 

    

روز دوم آزمون نیز در روز یکشنبه 13 مرداد ماه راس ساعت 10 صبح برگزار گردید.این آزمون همانند روز نخست با مصاحبه از شرکت کنندگان ادامه یافت.

 

     

 

  

 

                                                                      

 پس از پایان روز دوم ،اسامی قبول شدگان اعلام گردید .تعداد 7 نفر برای آزمون پایانی به صورت جامع ( شامل تمامی استانداردها ) و تعداد 13 نفر برای آزمون پایانی EN81-1 اعلام گردیدند و مجوز ورود به آزمون نهایی را کسب می نمایند.

قبول شدگان مرحله قبل در روز دوشنبه 14 مرداد ماه مجدداً در آزمون کتبی و شفاهی شرکت نمودند. آزمون برای افراد مسلط به زبان انگلیسی به صورت کتبی و برای بقیه به صورت شفاهی و به همراه مترجم برگزار گردید.

قبول شدگان مرحله تئوری از مرحله نهایی در روز سه شنبه مورخ 15 مرداد ماه جهت آزمون عملی در محل برج تست شرکت بهران حاضر شدند.

 

 

 

  

 

                                                                                      

در این مرحله آقای مهندس حبیب زاده معاونت محترم امور صنایع سازمان صنعت،معدن و تجارت با حضور در محل برگزاری آزمون عملی که در برج تست شرکت بهران در حال انجام بود از مراحل و شیوه برگزاری آزمون عملی بازدید نموده و پیرامون شرایط و سطح کیفی برگزاری آزمون از موسسه liftInstituut   سوالاتی شد.

 

 

 

آقای مهندس حبیب زاده ضمن ابراز خرسندی از سطح دانش فنی افراد شرکت کننده و امتیازاتی که در طی مراحل مقدماتی و نهایی این آزمون کسب شده بود از عوامل برگزار کننده این آزمون و همچنین شرکت بهران آسانسور که مسئولیت برگزاری آزمون عملی را بعهده گرفته مراتب تشکر و قدردانی را ابزار نمودند.

 

 

 

در این آزمون ،افرادی که حدنصاب لازم یعنی 90 درصد نمره آزمون نهایی را کسب نمودند موفق به دریافت کارت بازرسی بین المللی آسانسور از طرف موسسه liftInstituut   خواهند شد و در پروژه های بین المللی بازرسی این شرکت به صورت رسمی و یا به صورت پاره وقت و یا تمام وقت خواهند بود.

لازم به ذکر است که این شرکت از قبول شدگان آزمون EN81-1  نیز در پروژه های حاشیه خلیج فارس دعوت به همکاری می نماید.

در پایان ضمن تشکر از مدرسین پرتلاش و زحمت کش صنعت آسانسور و پله برقی آقایان مهندس فرید حریری ، مهندس بیژن نیک بخش ،مهندس جواد طالقانی نیا از شرکت محترم بهران آسانسور خصوصاً آقایان عباس و حسین شاکری به دلیل در اختیار قرار دادن امکانات و تجهیزات فنی جهت برگزاری آزمون عملی و همچنین آقای شهرام مردمی ، سندیکای آسانسور و پله برقی ایران ،آقای مهندس موسوی از اداره استاندارد ایران و آقای پدرام میرحسینی و سایر همکاران مرکز سپاسگزاریم.

 دانلود فايل : IMG_7093.JPG ( 5355KB )


١٦:٣١ - شنبه ٢٥ اسفند ١٣٩٧    /    شماره : ٧٧١    /    تعداد نمایش : ٩٢٩تماس با ما


 • کیلومتر 4 جاده مخصوص کرج - سه راه شیشه مینا - جنب شهرک فرهنگیان
 • 44540033
 • 44540042
 • info@kt-uast.ac.ir

 

© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز آموزش علمی کاربردی کوشا می باشد