جمعه ٠١ تير ١٤٠٣
اختراعات
افتخار آفرینی دانشجویان مخترع دانشگاه جامع علمی کاربردی در کشور سوئیس
بهروز بیجاز    
فرزند: رضا حسین

دانشجوی رشته ماشین افزار در مقطع کاردانی                                                              

دانشجویان مخترع دانشگاه جامع علمی کاربردی باز هم افتخار آفرین شدند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، سی و هفتمین دوره مسابقات و نمایشگاه بین المللی اختراعات و تکنولوژی‌های نو که در کشور سوئیس، شهر ژنو و در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین المللی این شهر با حضور بیش از 1000 مخترع برتر از چهل کشور جهان زیر نظر دولت فدرال سوئیس و با حمایت سازمان مالکیت فکری جهان و فدراسیون بین المللی مخترعین و با حضور کشورهایی همچون روسیه، رومانی، تایوان و مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی سایر کشورها برگزار شد دانشجویان مخترع دانشگاه جامع علمی کاربردی با کسب یک جایزه ویژه، یک یک مدال طلا، یک مدال نقره و یک مدال برنز به کار خود پایان دادند.
عبدلله تنباکویی نجفی، دانشجوی معلول مخترع مرکز آموزش علمی کاربردی امام خمینی(ره) کرج با ارائه طرح چرخ خرید ویژه معلولان توانست مدال طلای بخش مسابقات طراحی تجهیزات معلولان را دریافت کند. این طرح چرخ خرید، شامل سبدی با صفحه توازن است که خرید را برای جانبازان و معلولان ویلچری تسهیل می‌کند.محمد نظری مهین دانش آموخته مرکز آموزش علمی کاربردی ساپکو با طرح راهنمای هوشمند تفکیک کننده نور خودرو در بخش صنعت خودرو توانست مدال نقره را کسب کند.
بهروز بیجاز فارغ‌التحصیل مرکز آموزش علمی کاربردی کوشای تهران نیز با ارائه طرح دستگاه شیارزن دستی و اتوماتیک در صنعت قالب سازی و ماشین سازی توانست مدال برنز این نمایشگاه را دریافت کند. همچنین مسعود تاج‌بخش دانشجوی نمونه دانشگاه جامع علمی کاربردی و مرکز آموزش علمی کاربردی غلات قائم(عج) در قسمت نمایشگاهی، با ارائه طرح اسپری جهت آتل‌گیری سریع با کاربرد در زمینه پزشکی و ورزشی توانست جایزه ویژه وزارت علوم روسیه را کسب نماید.

اختراع آقای بهروز بیجاز

دستگاه هدبورینگ شیارزر به صورت دستی و اتومات در صنعتی قالبسازی و ماشین سازی

اختراعات جواد آریاتبار
- سیستم دارویی هوشمند نارکوتیک
- ابتکار طراحی وسیله کاهش مصرف آب

اختراع خانم فرزانه آریاتبار
-ابتکار طراحی وسیله کاهش مصرب آب

اختراع رضا حسین زاده قره قاشلو
چادر گرمکن مسافرتی

انتشارات مرکز آموزش علمی کاربردی صنعتی کوشا از ساعت 8 صبح الی 18 بعد از ظهر کلیه خدمات مربوط به تایپ و پرینت جزوات-کتب درسی ، اسکن مدارک تحصیلی ،درخواست تاییدیه تحصیلی و خدمات اینترنتی را با کمترین هزینه به دانشجویان مرکز ارائه می نماید.

تماس با ما


  • کیلومتر 4 جاده مخصوص کرج - سه راه شیشه مینا - جنب شهرک فرهنگیان
  • 44540034
  • 44540042
  • info@kt-uast.ac.ir
  • Telegramkooshauniversity
  • Instagramkoosha_uni

 

 

© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز آموزش علمی کاربردی کوشا می باشد